Hildre, 6272 Hildre
902 91 342
erin@hildreskule.no

Kontakt oss

Hildre, 6272 Hildre

Du kan også sende oss ein e-post via skjemaet nedanfor:

Takk! Beskjeden er no sendt.
Noko gjekk visst galt. Vennligst prøv igjen.

Søk om plass

Kjem snart..
Andrea Rogne
Assistent skule/SFO
Ann-Elin Nerås
Lærar
Arnhild Engeset
Assistent skule/SFO (utvida ansvar)
Arnhild Hildre
Kokk
Birgitte Walderhaug
Assistent skule/SFO
Elena Bazyuta
Kontaktlærar for 4. og 5. trinn
Elena@hildreskule.no
Erin Nicoline Hildre
Rektor/dagleg leiar, montessoripedagog og lærar
erin@hildreskule.no
Frida Ahrens
Montessoripedagog
frida@hildreskule.no
Honami Kowata
Montessoripedagog og ansvar varmlunsj
honami@hildreskule.no
Ina Alvestad
Kontaktlærar for 6. trinn
Ina@hildreskule.no
Lena Ulvund
Montessoripedagog og kontaktlærar for 1., 2. og 3. trinn
lena@hildreskule.no
Lise Mari Hildre
Assistent skule
Monica Otterlei
Assistent skule/SFO
Steffen André Kråkenes
Kontaktlærar for 7. trinn
Steffen@hildreskule.no
Steinar Tharaldsen
Montessoripedagog og kontaktlærar for 9. og 10. trinn
steinar@hildreskule.no
Terese Bjørnøy
Assistent skule/SFO